Karherop napisał(a):

A to że Jankowskiego z Boguskim ich trener rzuca od napastnika po defensywnego pomocnika, skrzydłowego czy rozgrywającego to raczej wina tego, że nie ma kto grać na tych pozycjach.
Jakbyś zapytał samych zawodników to zapewne byś usłyszał 'moją ulubioną pozycją jest cofnięty napastnik'
|
Masz rację i to największy problem, bo nie gramy od lat takim systemem, w którym byłoby miejsce dla cofniętego napastnika. Dlatego są zapchajdziurami. Obecnie zresztą, nawet, jeślibyśmy chcieli, trudno sobie wyobrazić, że za Brożkiem i Boguskim, występują na przykład Crivellaro wraz z Urygą...