Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9987
Stary 25.08.2015, 23:54
Murapol wycofa sie z Podbeskidzia BB?

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...skidzia/7hcgt5

Cytat:
Jeszcze kilka tygodni temu informowaliśmy, że Podbeskidzie Bielsko-Biała może stać się nową siłą Ekstraklasy. Murapol, potężny inwestor, który już od 2011 roku wspiera finansowo klub, miał przejąć większościowy pakiet akcji i jeszcze mocniej zaagnażować się w sponsoring. Minęło jednak trochę czasu, a impas trwa. Impas, który irytuje władze Murapolu

Obecnie Murapol ma jedynie 35 proc. akcji, co sprawia, że nie ma decydującego głosu w wielu sprawach. Tak było w przerwie letniej, gdy na rozmowach ze sponsorem był Marcin Brosz, a prezes Podbeskidzia Wojciech Borecki autorytarnie zapowiedział, że Brosz nowym trenerem nie będzie. Problemem jest to, że jeszcze w czerwcu miasto Bielsko-Biała wyraziło zainteresowanie przekazania klubu Murapolowi, który z kolei przygotował szereg potwierdzonych notarialnie gwarancji, jak zapewnienie o braku przeniesienia Podbeskidzia do innego miasta na czele. Kończy się jednak sierpień, drużyna jest bez zwycięstwa w lidze, a negocjacje nie idą do przodu.

Murapol wydaje się być coraz bardziej zirytowany tym faktem i w niektórych kręgach mówi się nawet o całkowitym zaprzestaniu finansowania klubu.
Może warto próbować podjąć rozmowy z tą firmą? Np. główny sponsor, lub coś więcej
Odpowiedz cytując