Karherop napisał(a):

|
W II linii robi różnicę, ale jeśli mamy zamiar grać z kontry to kiepsko to widzę.
|
Nie za bardzo wiadomo czy robi różnicę, bo czym innym jest gra na 10 przez 90 minut, a czym innym okazjonalne zagranie do kolegi z drużyny, kiedy akurat zdarzy mu się cofnąć głębiej po piłkę.