Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2015, 19:52
Czyli nie oglądasz rezerw ani tym bardziej meczów juniorów? W takim razie na jakiej podstawie pokładasz nadzieje w naszej młodzieży (wymieniając konkretne nazwiska) i dlaczego na przykład Handzlik "osobiście Cię nie przekonuje"?