Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1278
Stary 25.08.2015, 19:36
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że dość często obserwujesz mecze rezerw, a szczególnie juniorów, skoro wspominasz o Plewce czy Baniku?
Plewkę poznałem już odkąd miał 9 lat i uczył się gry w piłkarskiej szkółce w Libiążu. Nic mnie tak nie ucieszyło jak fakt, że Wisła go 'wytransferowała' do siebie. Talent czystej krwi. O Baniku usłyszałem niedawno, gdyż dopiero trafił do Wisły. Chłopak już strzela, aż miło.