serek.c2 napisał(a):

|
Rozumiem, że dość często obserwujesz mecze rezerw, a szczególnie juniorów, skoro wspominasz o Plewce czy Baniku?
|
Plewkę poznałem już odkąd miał 9 lat i uczył się gry w piłkarskiej szkółce w Libiążu. Nic mnie tak nie ucieszyło jak fakt, że Wisła go 'wytransferowała' do siebie. Talent czystej krwi. O Baniku usłyszałem niedawno, gdyż dopiero trafił do Wisły. Chłopak już strzela, aż miło.