Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1277
Stary 25.08.2015, 19:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A kogo ma do dyspozycji Moskal? Kujawa, Marszalik, Kuczak, Żemło, Witek, Gulczyńki, Mordec, Wąsikowski. W nich pokładam (jakieś) nadzieje. Mógłbym wymienić jeszcze Handzika który jest w kadrze, ale osobiście mnie nie przekonuje. A chociażby w juniorach młodszych (U-16) mamy wielkie talenty w postaci Plewki i Banika - kiedyś o nich usłyszycie
Rozumiem, że dość często obserwujesz mecze rezerw, a szczególnie juniorów, skoro wspominasz o Plewce czy Baniku?