Karherop napisał(a):

|
A kogo ma do dyspozycji Moskal? Kujawa, Marszalik, Kuczak, Żemło, Witek, Gulczyńki, Mordec, Wąsikowski. W nich pokładam (jakieś) nadzieje. Mógłbym wymienić jeszcze Handzika który jest w kadrze, ale osobiście mnie nie przekonuje. A chociażby w juniorach młodszych (U-16) mamy wielkie talenty w postaci Plewki i Banika - kiedyś o nich usłyszycie
|
Rozumiem, że dość często obserwujesz mecze rezerw, a szczególnie juniorów, skoro wspominasz o Plewce czy Baniku?