Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kamcio019
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1253
Stary 25.08.2015, 17:48
mtk napisał(a):Wyświetl post
Ja też nie wierzę w spiski, widzę tylko komu pomagają, a komu przeszkadzają. Tylko tyle i aż tyle.
Poprzedni sezon dokładnie to zobrazował, aktualny już prawie niczym się nie różni od poprzedniego.
Można jeszcze dorzucić ciekawe gwizdanie w meczu Śląska (karny na Demianie, brak czerwieni przy karnym dla Śląska) i czekać kiedy Jaga będzie miała pod górkę.
Po strzale Thomali była bramka.

Po strzale Thomali nie było bramki. W lidze+extra to udowodnili
Odpowiedz cytując