mtk napisał(a):

Ja też nie wierzę w spiski, widzę tylko komu pomagają, a komu przeszkadzają. Tylko tyle i aż tyle.
Poprzedni sezon dokładnie to zobrazował, aktualny już prawie niczym się nie różni od poprzedniego.
Można jeszcze dorzucić ciekawe gwizdanie w meczu Śląska (karny na Demianie, brak czerwieni przy karnym dla Śląska) i czekać kiedy Jaga będzie miała pod górkę.
Po strzale Thomali była bramka.
|
Po strzale Thomali nie było bramki. W lidze+extra to udowodnili
