Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2015, 17:40
To żart? Prawda?
Poza karnym z pupy, nie wywaleniem zawodnika 7 z boiska, i kilkoma mniejszej wagi decyzjami na korzyść 7egii, to sędzia prowadził mecz wzorowo.
Nawet ukarał furmana, tak że nie mogą go zawiesić po meczu. Klasa.
Po prostu sędziował doskonale i nie piszę tego z przekąsem, po prostu jego zadaniem było gwizdać pod 7egie, i wywiązał się wzorowo.
A że przegrali? Nie sędziego wina, zawodnicy też coś tam muszą pograć.
Obawiam się że będą trzymać ten poziom i cel sędziowania do końca rozgrywek.
Odpowiedz cytując