Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1273
Stary 25.08.2015, 17:21
Marszalik z Ruchem grał nieźle (ambitnie niż skillowo, ale zawsze coś), Kujawa jest za młody na swoją pozycję, choć w łatwiejszych teoretycznie meczach sparowany z Głową/Guzmicsem (względnie zamiast Kujawy Zemło jak się wykuruje) myślę, że dałby radę. Kuczak gra na 10 zazwyczaj, więc ma sporą konkurencję, ktoś jeszcze? Szczerze mówiąc ciesze się, że np. Zając poszedł grać, szkoda tylko, że do III ligi, ale zawsze coś.