|
Marszalik z Ruchem grał nieźle (ambitnie niż skillowo, ale zawsze coś), Kujawa jest za młody na swoją pozycję, choć w łatwiejszych teoretycznie meczach sparowany z Głową/Guzmicsem (względnie zamiast Kujawy Zemło jak się wykuruje) myślę, że dałby radę. Kuczak gra na 10 zazwyczaj, więc ma sporą konkurencję, ktoś jeszcze? Szczerze mówiąc ciesze się, że np. Zając poszedł grać, szkoda tylko, że do III ligi, ale zawsze coś.
|