Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1271
Stary 25.08.2015, 16:58
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Karherop - ale jakiej innej młodziezy niz ta która wymienił Kocur oczekujesz?
Czyli jednak uważasz, że Czekaj zalicza się do młodzieży?

Tak jak napisałem, jak już ktoś w tamtym meczu zagrał młodymi zawodnikami to Ruch, a nie Wisła. Moskal prowadzi Wisłę od 20 spotkań i powinien już dawno spróbować wpuścić kogoś młodego, żeby później nie było halo, że wpuszcza na raz 4-5 nieogranych zawodników.

Jeszcze wyjdzie na to, że Moskal stawia na młodych, bo wpuścił w jednym meczu Kujawe na 60 min i Marszalika na 20