szprotson napisał(a):

|
Karherop - ale jakiej innej młodziezy niz ta która wymienił Kocur oczekujesz?
|
Czyli jednak uważasz, że Czekaj zalicza się do młodzieży?
Tak jak napisałem, jak już ktoś w tamtym meczu zagrał młodymi zawodnikami to Ruch, a nie Wisła. Moskal prowadzi Wisłę od 20 spotkań i powinien już dawno spróbować wpuścić kogoś młodego, żeby później nie było halo, że wpuszcza na raz 4-5 nieogranych zawodników.
Jeszcze wyjdzie na to, że Moskal stawia na młodych, bo wpuścił w
jednym meczu Kujawe na 60 min i Marszalika na 20
