Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32811
Stary 25.08.2015, 16:41
I jest ból dupy Teraz jeszcze dodam, że na tej stronie nie piszą własnych artykułów tylko posługują się źródłami między innymi niezależna.pl Także faktycznie czytaj z wypiekami o tym jak kibole Dynama Legie za pieniądze bili. Zaraz, wróć , przecież to nie była Legia tylko ruscy, którym zaplacono wg Bianki Spisek jak nic, coś dla was.