I jest ból dupy

Teraz jeszcze dodam, że na tej stronie nie piszą własnych artykułów tylko posługują się źródłami między innymi niezależna.pl

Także faktycznie czytaj z wypiekami o tym jak kibole Dynama Legie za pieniądze bili. Zaraz, wróć , przecież to nie była Legia tylko ruscy, którym zaplacono wg Bianki

Spisek jak nic, coś dla was.