Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1250
Stary 25.08.2015, 13:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ponad 200 osób wezwała prokuratura we Wrocławiu w sprawie korupcji... a ty dalej nie wierzysz w spiski
Ile trzeba skazać żebyś uwierzył.

Były i się skończyły? Jest ich mniej, ale są. Nie jeden mega spisek, ale od czasu do czasu przekręcik.
Chodzi mi o ostatni konkretny mecz Legia - Korona. Oglądałem go uważnie i poza jednorazową ślepotą liniowego nikt tam Legii nie chciał dać zwycięstwa. Jakby sędzia się uparł to by Legia wygrała. Wynik był jednak inny. Tyle w temacie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 25.08.2015 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując