Ogryzek napisał(a):

Ponad 200 osób wezwała prokuratura we Wrocławiu w sprawie korupcji... a ty dalej nie wierzysz w spiski
Ile trzeba skazać żebyś uwierzył.
Były i się skończyły? Jest ich mniej, ale są. Nie jeden mega spisek, ale od czasu do czasu przekręcik.
|
Chodzi mi o ostatni konkretny mecz Legia - Korona. Oglądałem go uważnie i poza jednorazową ślepotą liniowego nikt tam Legii nie chciał dać zwycięstwa. Jakby sędzia się uparł to by Legia wygrała. Wynik był jednak inny. Tyle w temacie.