wolfy napisał(a):

Co nie zmienia faktu, że Brożek w piętnaście minut zrobił więcej w ataku niż Jankowski przez cały mecz.(...)
Ja bym Pawła sprawdził jako 10-tkę za Jankowskim, ale cudów się nie spodziewam.
|
Zgadzam się, co do całości postu.
Niektórzy mówią, że w kadrze mamy 1 napastnika. Jak dla mnie opcje są dwie, albo nie mamy żadnego i uznajemy że Brożek jest już pomocnikiem (bo patrząc na jego grę i liczby, do innych wniosków nie można dojść), albo uznajemy, że 3 i wliczamy Boguskiego i Jankowskiego.
Poza tym, Brożek zatracił podstawowe cechy napastnika: szybkość, przebojowość, nieustępliwość i podstawę - instynkt snajpera. W wielu sytuacjach zamiast strzelać z pierwszej piłki, przekłada ją, kombinuje i szuka partnera. Co wcale nie znaczy, że drużynie się już nie przyda. W II linii robi różnicę, ale jeśli mamy zamiar grać z kontry to kiepsko to widzę.