wislak68 "Zabrzmiało trochę tak jakby Kukiz nie miał prawa wypominać PiS-owi esbeków czy krytykować Dudę"
Może to robić do woli , nie brakuje do tego różnych okazji , ale nie uważam za mądre żeby nie pytany sam to artykułował , rozumiem że w wywiadzie przedstawiam siebie , swoje poglądy i pomysły . Tego nie było tylko sztuczne atakowanie Pisu i Dudy , chwalenie się swoimi kontaktami z esbekami i złotymi myślami z zakresu polityki międzynarodowej . Dodam że jeżeli to prawda z pisowskim ekspertem o esbeckich korzeniach uważam to za wysoce naganne i nie do przyjęcia.Poza tym KGH była dobrze przygotowana i punktowała Kukiza niemiłosiernie.Pewnie się tego nie spodziewał i dlatego takie zachowanie a nie inne.