Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 25.08.2015, 13:08
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Całkiem nie tak dawno był taki jeden, co też niby robote robił...Kocian się nazywał. Pospolite jedno sezonowe/rundowe wybryki.
A jak ludzie na tym forum piali z zachwytu nad trenerskim warsztatem Kociana