tofik napisał(a):

|
Mnie denerwuje najbardziej ze Cupial sie zachowuje jak typowy kibic ktory po slabszych wynilach wywala trenera zamiast spojrzec szerzej na problem. On ma klapki na oczach i popelnia ciagle te same bledy.
|
Zauważ, że to samo dzieje się po drugiej stronie Błoń. Decyzje Filipiaka są tak samo glupie lub głupsze.
A niezaprzeczalnie, obaj mają głowę do biznesu.
Widocznie piłka jest po prostu dużo bardziej losowa, o czym się zapomina...