Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1440
Stary 25.08.2015, 09:59
tofik napisał(a):Wyświetl post
Mnie denerwuje najbardziej ze Cupial sie zachowuje jak typowy kibic ktory po slabszych wynilach wywala trenera zamiast spojrzec szerzej na problem. On ma klapki na oczach i popelnia ciagle te same bledy.
Zauważ, że to samo dzieje się po drugiej stronie Błoń. Decyzje Filipiaka są tak samo glupie lub głupsze.

A niezaprzeczalnie, obaj mają głowę do biznesu.

Widocznie piłka jest po prostu dużo bardziej losowa, o czym się zapomina...
Odpowiedz cytując