Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32803
Stary 25.08.2015, 09:23
wislak68 "Typ tzw: dziennikarstwa agresywnego (zgadza się że w stylu Olejnik). "

Nie zgodzę się z Twoją opinią , porównywanie Gójskiej-Hejke do Olejnik to nadużycie, haczykowaty nos to magiel a nie wywiad , najczęstsze pytanie to " co Pan, Pani sądzi o wypowiedzi Pana Pani XYZ , zero merytoryki , zero wiedzy, jedyne co kapuje to co ma napisane na kartce i co plują do słuchawki.Wywiady GH są wyraziste, dociekliwe i ciekawe, jak napisałeś nie odbiegają od wczorajszego z Kukizem,pytanie co miała z nim zrobić jak z całym szacunkiem miotał się nie mając nic do powiedzenia, fragment o wypowiedzi Dudy którą on czytał a ona słyszała dopełnia obraz, po prostu poza ogólnikami jak zwykle nie miał nic ciekawego do powiedzenia , a po konkretnych dociskających pytaniach wymiękł całkowicie. Trochę go szkoda ale tym wywiadem dowiódł że dużo nie osiągnie w polityce, nie chodzi mi nawet o finał i nazwanie GH jak nazwał , ale sam wywiad to totalna kompromitacja, najlepszy jest fragment jaką by prowadził politykę zagraniczną