Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1439
Stary 25.08.2015, 08:25
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
"Gdy byłem chętny, to – powtórzę – potraktowano mnie jak uczniaka. Spójrzmy tylko na to, co udało mi się zrobić w Nantes, gdzie sytuacja była naprawdę trudna i wyobraźmy sobie jakby to mogło wyglądać w Wiśle, która była wtedy czołowym polskim zespołem..."

Cóż szkoda że nie udało mu się kupić, bo faktycznie teraz bylibyśmy na górze, a nie tu gdzie jesteśmy.
Mnie denerwuje najbardziej ze Cupial sie zachowuje jak typowy kibic ktory po slabszych wynilach wywala trenera zamiast spojrzec szerzej na problem. On ma klapki na oczach i popelnia ciagle te same bledy.

Odnosnie Kity - we Francji sa inne realia, wbrew pozorom latwiej sie tam bawic w futbol. Na peczki murzynow z bylych kolonii, ktorzy chca grac za mniejsze pieniadze bo wiedza ze z Nantes szybko sie wypromuja wyzej. Podejrzewam, ze na Polske by nawet nie spojrzeli. Latwiej rowniez znalezc sponsora w postaci miedzynarodowej firmy w Ligue 1 niz w TME.
..
Odpowiedz cytując