silver03 napisał(a):

|
To ile Paweł strzelał kiedyś bramek gówno znaczy w tym sezonie. Nikolić zjada Brożka na śniadanie obecnie.
|
Porównanie Brozka do Nikolicia jest bez sensu.
Nikolic choc ma juz w zasadzie 27 lat i młody nie jest ma w sobie ta cheć jeszce wybicia sie do lepszego klubu.Jednym slowem chce sie facet pokazać,ma perspektywę
Natomiast Brozek nie ma niczego,to troche jak jazda na złapanej gumie do najblizszej stacji....byle dojechac.Pawel tez gra na zasdzie"byle grac"
nie ten czas,nie ten wiek,jak dla mnie to on jest juz poprstu wypalony, bo jak ktos kto keidys walczyl o krola strzelcow ,Mistrzostwo i Ligę Mistrzow ma tak samo po uplywanie kilku ladnych lat miec tą sama motywacje zeby walczyc.... o wejscie do gornej połówki tabeli w naszej lidze.....wiec sami widzicie.
a gwozdziem do trumny bylo tez dejscie Stilica z ktorym gralo mu sie bardzo dobrze.