Kto jeszcze nie widział to załączam:
http://niezalezna.pl/70240-pawel-kuk...ty-pis-owska-k
Bardzo liczyłem na to że Pawłowi uda się jednak jakoś prześlizgnąć do Sejmu, ale chyba nie ma na to szans... Chłop kompletnie nad sobą nie panuje. Naprawdę szkoda.