Lupo napisał(a):

Milion siedemset to by mu wisieli, jakby mu nie płacili z siedem lat, a nie miesięcy. Co za głupek.
Jeśli to prawdziwa rozmowa, to laska nawet nie taka głupia. Pewnie trochę się da posponsorować i odejdzie.
Szkoda, że ponoć Donald zgłupiał przez Sarkiego. Słyszałem, że wcześniej Donek nie był aż takim lekkoduchem.