Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22575
Stary 24.08.2015, 20:38
Lupo napisał(a):Wyświetl post
Jeden kierowca jeżdżący w Icarze prowadzi bloga, w którym opisuje rozmowy klientów i sytuacje u niego w taksówce. Oto i jeden ze świeżych wpisów o... Sarkim.

Pasażerką była jego dziewczyna.

http://wspomnienia-taksowkarza.blog....4/4540-piatek/
Milion siedemset to by mu wisieli, jakby mu nie płacili z siedem lat, a nie miesięcy. Co za głupek.

Jeśli to prawdziwa rozmowa, to laska nawet nie taka głupia. Pewnie trochę się da posponsorować i odejdzie.

Szkoda, że ponoć Donald zgłupiał przez Sarkiego. Słyszałem, że wcześniej Donek nie był aż takim lekkoduchem.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 24.08.2015 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując