|
1. Bardzo nietypową konstrukcję zdania zatem zastosowałeś. Nie jestem stety humanistą. Mam nadzieję, że ostatnie zdanie w tym punkcie rozwiało Twoje wątpliwości?
2. W takim razie możemy zamknąć ten punkt.
3. W obecnym systemie i przy takim GDP niestety nie spowoduje.
4. Porównaj GDP w zachodnich krajach (zwłaszcza VAT) nawet na przykładzie cen odzieży/obuwia. Globalizacja natomiast oraz luki w prawie pozwalają go ominąć. Co do pompowania środków w gospodarkę - jak wyobrażasz sobie kryteria przyznawania środków, by pieniążki trafiły do rentownych spółek? Wiadome chyba, że obecny model kasę topi na dnie i nim nic nie zrobimy?
|