ociec Ciemka napisał(a):

|
Brożek niestety wygląda jakby go ktoś zahipnotyzował i w hipnotycznej sugestii zakazał strzelać. Nie wiem czy należy go kopnąć w dupę czy zaordynować trening strzelecki po 3-4 godziny dziennie (z obu nóg), ale coś z nim należy zrobić bo on jest strasznie cienki psychicznie i sam nic nie zrobi.
|
To jest problem psychiczny. Jak napastnik strzela regularnie to nie ma stresu i po prostu robi. Jak przestaje strzelać to pojawia się stress. Dostając piłkę myśli za dużo co zrobić by tego nie spieprzyć a w końcu boi się oddać strzał szukając najlepszej pozycji. Może chce przeskoczyć Zurawskiego w tabeli klubu 100, brakuje mu trzech bramek więc ma dodatkową napinkę.