silver03 napisał(a):

|
To ile Paweł strzelał kiedyś bramek gówno znaczy w tym sezonie. Nikolić zjada Brożka na śniadanie obecnie.
|
Dyskusja nie zaczęła się od tego kto kogo zjada obecnie na śniadanie. Paweł jest/był podobnym typem napastnika, co Nikolić, którego gra w dużej mierze zależy od zagrań kolegów. Co zresztą było widać w ostatnich 3 meczach Legii. Słabsza gra całego zespołu przełożyła się na mniej sytuacji i tylko 1 bramkę.
Zupełnie innym typem piłkarza był w Legii Radović, który potrafił stworzyć coś z niczego, nawet jeśli cała drużyna grała padakę.