Patryko napisał(a):

Ten Estończyk na filmiku wygląda nieźle - ma depnięcie, strzela z obu nóg a to już dużo jak na napastnika w naszych warunkach Martwi mnie tylko, że te bramki padały vs. zespoły z obrońcami klasy Rzeźniczaka...
|
Biorąc pod uwagę, że Rzeźniczak gra u nas w zespole wicemistrza, a mistrz ma nie lepszych to trzeba brać go w ciemno.
