Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71611
Stary 24.08.2015, 17:43
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ten Estończyk na filmiku wygląda nieźle - ma depnięcie, strzela z obu nóg a to już dużo jak na napastnika w naszych warunkach Martwi mnie tylko, że te bramki padały vs. zespoły z obrońcami klasy Rzeźniczaka...
Biorąc pod uwagę, że Rzeźniczak gra u nas w zespole wicemistrza, a mistrz ma nie lepszych to trzeba brać go w ciemno.
Odpowiedz cytując