El'kabat napisał(a):

|
Z tym,że Nikolic ma 27 lat i jest prawdopodobnie w swoim prime time. Paweł w swoim najlepszym okresie też zjadał tą ligę na śniadanie i walił po 23 gole na sezon. Ale czasu niestety nie cofniemy....
|
Nie wiem co sie z nim stało .... Przegrywa WSZYSTKIE pojeynki 1v1. Nie uderza z lewej nogi, tylko schodzi do prawej. Dramat a pisze tylko o sytuacjach z Pogonia, ktore mial.
Przypomina Zurawskiego u Holendrow, a moze jest jeszcze gorszy. Nie wiem, moze to wina treningow?