|
Czy wy czegoś nie rozumiecie ?
Porównuje żadło Wisły i żądło Legii stan na 24.08.2015
Wali mnie to ile mają lat, ilu zębów brakuje i ile maja na koncie. Pokazałem wyżej statystykę dzięki której można porównac dwóch piłkarzy grających na takiej samej pozycji w klubie.
a dlaczego nie porównam Crivellaro i DG77 z Neymarem i Messim ? Oto dlaczego:
Nie grają w tej samej lidze
Nie grają na takich samych pozycjach.
Czy to wystarczające dla Ciebie czy jeszcze bardziej się wysilić byś zrozumiał sens?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|