Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 24.08.2015, 17:18
Czy wy czegoś nie rozumiecie ?
Porównuje żadło Wisły i żądło Legii stan na 24.08.2015
Wali mnie to ile mają lat, ilu zębów brakuje i ile maja na koncie. Pokazałem wyżej statystykę dzięki której można porównac dwóch piłkarzy grających na takiej samej pozycji w klubie.

a dlaczego nie porównam Crivellaro i DG77 z Neymarem i Messim ? Oto dlaczego:
Nie grają w tej samej lidze
Nie grają na takich samych pozycjach.
Czy to wystarczające dla Ciebie czy jeszcze bardziej się wysilić byś zrozumiał sens?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując