szprotson napisał(a):

Nemanja Nikolić Legia Warszawa 100,0% 92,3% 66,7% 88,9% 18 16
Paweł Brożek Wisła Kraków 0,0% - - 0,0% 2 0
Lewa noga, prawa noga, główka ,% celnosc, razem, razem celnych.
Stastyki po pierwszych 5 kolejkach.
E: wiek mnie nie interesuje tylko umiejętności. A to ze u niego akurat ida razem w parze mam w dupie. Moga ściagnąc 546 letniego Johna Toshacka, jeśli będzie strzelał będe mu bił brawo. Brożek jako napastnik umarł czy tego chcecie czy nie.
|
Czekam jeszcze na porównanie Crivellaro do Messiego i Guerriera do Neymara.

Tak jak wyżej napisano. Porównaj Pawła w jego najlepszym sezonie do nikolicia. To może być miarodajne. A nie porównanie Brożka, który zbliża się do emerytury i nikolicia, któremu do tej emerytury dalekkooo.

Brożek jest właśnie takim napastnikiem. Jak nie strzela to seriami. Ale jak zacznie to już postrzela. Nie te lata, nie ta szybkość i przede wszystkim nie te podania. Od np.Stilicia często dostawał piłke do typowego "wjeba*ia" do bramki. Teraz nie ma mu zbytnio kto tych piłek dograć, bo niestety oprócz Guerriera i Mączyńskiego reszta drużyny chce do bramki z piłką wejść.