|
Nie do końca rozumiem ideę tych doktoratów nad Stępińskim. Może najzwyczajniej w świecie ktoś ( chyba słusznie ) uznał, że owszem za darmo na wypożyczeniu może u nas siedzieć ale nie opłaca się dawać za niego jakiejkolwiek kasy. Argument, że "Ruch mógł" nie jest w tym przypadku żadnym argumentem.
|