Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71608
Stary 24.08.2015, 16:46
Nie do końca rozumiem ideę tych doktoratów nad Stępińskim. Może najzwyczajniej w świecie ktoś ( chyba słusznie ) uznał, że owszem za darmo na wypożyczeniu może u nas siedzieć ale nie opłaca się dawać za niego jakiejkolwiek kasy. Argument, że "Ruch mógł" nie jest w tym przypadku żadnym argumentem.
Odpowiedz cytując