szprotson napisał(a):

p.s. Wisła chciała wypozyczyc MS z Norynbergi.
Ruch podpisał umowę z wolnym zawodnikiem Stępińskim.
Czy widać róznice? Dość sporą
A o tym ze rowniez podobnie chciała go Pogoń i Korona to już nie wspominali panowie Marcin Feddek i Andrzej Iwan?
|
to jeszcze Tobie odpiszę, jeśli można...
To co zacytowałem powyżej, to tylko świadczy o tym, że wcale tu nie chodziło o pieniądze, bo czy myślisz, że Wisła nie chciałaby skorzystać z nagle już wolnego Stępińskiego, względem warunków jakie miała poprzednio do spełnienia? Chyba coś tu nie tak?
Nie powołuję się w moich informacjach "na ludzi, ulokowanych blisko klubowi" bo być może każdy z nas zna "innych" ;-)
pozdrawiam