Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 24.08.2015, 15:31
szprotson napisał(a):Wyświetl post
A czy nam własnie nie brakuje takiego wykańczacza? Który dostanie piłke i strzeli na bramkę a nie że dostanie piłke po czym stanie zrobi kółeczko odegra do tyłu badz jeśli strzeli to będzie strzał taki że piłka będzie jęczeć?
Albo taki Nespor czy nawet ....a Vieśniakows.
Brakuje nam każdego, ale to taki typ, który żyje z gry kolegów. Zresztą Paweł także. A z tą w ofensywie jest teraz dużo gorzej.

Straszna szkoda, że w momencie gdy doczekaliśmy się niezłej 8, opuściła nas najlepsza 10 w ekstraklasie, ale to tak na marginesie.

Wyczytałem właśnie, że testujemy napastnika, który w 12 meczach w Dundee strzelił 1 gola. Będzie pasował do Pawła .
Ostatnio edytowane przez Kurz : 24.08.2015 o godz. 15:33.
Odpowiedz cytując