szprotson napisał(a):

A czy nam własnie nie brakuje takiego wykańczacza? Który dostanie piłke i strzeli na bramkę a nie że dostanie piłke po czym stanie zrobi kółeczko odegra do tyłu badz jeśli strzeli to będzie strzał taki że piłka będzie jęczeć?
Albo taki Nespor czy nawet ....a Vieśniakows.
|
Brakuje nam każdego, ale to taki typ, który żyje z gry kolegów. Zresztą Paweł także. A z tą w ofensywie jest teraz dużo gorzej.
Straszna szkoda, że w momencie gdy doczekaliśmy się niezłej 8, opuściła nas najlepsza 10 w ekstraklasie, ale to tak na marginesie.
Wyczytałem właśnie, że testujemy napastnika, który w 12 meczach w Dundee strzelił 1 gola. Będzie pasował do Pawła

.