Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71602
Stary 24.08.2015, 15:24
Drogi gdsmk... nikogo nie traktuję z góry a jeśli takie wrażenie odniosłeś względem siebie, to PRZEPRASZAM.
Co do meritum... o wielu tych sprawach słychać nie tylko w tych źródłach z których Ty czerpiesz wiedzę. Odniosę się w przykładzie Twojego pkt. 3, o którym nawet w TV mówili, że już nie jest aktualny przynajmniej względem zawodników grających... Co do reszty - po prostu należy być może lepiej analizować to co się dzieje, bo np. chęć zakontraktowania napastnika też nie bierze się znikąd, przy wcześniejszym zarzekaniu się, że jeśli już to nastąpi to dopiero na wiosnę... Pamiętaj, że mamy wielce kapryśnego Właściciela a widać ten jego kaprys akurat w tej chwili, zaczyna być korzystny dla Wisły. Bo skoro testują napastnika i przebąkują coś o nowym trenerze z Bałkanów to skądś się TO musi brać. A nie sadze by było do wymysły i życzenia naszego Prezesa, bo on twardo patrzy na finanse. I słusznie. Pieniądze lubią ciszę a chyba właśnie entuzjastą tej maksymy jest Pan Gaszyński.
Ja po prostu nienawidzę wiecznych narzekaczy malkontentów (i znów nie bierz tego do siebie). Patrzmy z wiarą i z ufnością w Wisłę, Właściciela i Zarząd a zobaczycie, że będzie dobrze... Jaskółki już coś o tym wiedzą... Ponoć nawet w kwestii nowego sponsora na koszulkę

pozdarwiam
Powód: j.w.
Ostatnio edytowane przez cudlaty : 24.08.2015 o godz. 15:26.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując