Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 24.08.2015, 15:23
A czy nam własnie nie brakuje takiego wykańczacza? Który dostanie piłke i strzeli na bramkę a nie że dostanie piłke po czym stanie zrobi kółeczko odegra do tyłu badz jeśli strzeli to będzie strzał taki że piłka będzie jęczeć?
Albo taki Nespor czy nawet ....a Vieśniakows.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując