szprotson napisał(a):

|
czego idealnym przykładem jest Legia Warszawa prawda?
|
Chodzi ci o widowiskowe upadki

?
Nikolić jest świetnym "wykańczaczem", ale nawet w jego wypadku widać, że bez kolegów i dobrych podań jest cienko. W meczach z Wisłą, Piastem i Koroną, kiedy w Legii zawodziło rozgrywanie piłki, Nikolić nie wyglądał za dobrze. W sumie tylko 1 bramka zdobyta z akcji i dużo, dużo mniej sytuacji.