Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71601
Stary 24.08.2015, 15:04
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
No a co miał powiedzieć? Że ma ojca i managera mądrzejszego od siebie? Znalazł wytłumaczenie i tyle...
A co do reszty Twojej wypowiedzi, dotyczącej sytuacji Wisły i tych punktów, które wypisałeś... masz rację lepiej wziąć oddech i szkoda odpowiadać... Dalej tkwij w tym co wiesz a z czasem będziesz mógł przekonać się, że jest trochę inaczej...
nara
Powiedz mi zatem, co Ty wiesz takiego, bo informacje o których piszę są dość jasno potwierdzane przez szereg różnych źródeł i nie są wielką tajemnicą. Czy przez miesiąc w klubie magicznie pojawił się nadprogramowy hajs? To skąd -1 pkt w tabeli?
Czekam, aż wyprowadzisz mnie z błędu - bo ucieszy mnie myśl, że Wisła stoi lepiej niż myślę.
I nie wiem, czemu wszystkich tutaj traktujesz tak z góry.
Odpowiedz cytując