Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71597
Stary 24.08.2015, 14:47
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ja tam słyszałem ze Ruch dał o wiele lepiej Stępińskiemu aniżeli my chcielismy
(a my chcielismy dac bardzo mało, bo biorąc go dalej na wypozyczenie w Ruchu on podpisał kontrakt)
A z tego co ja wiem, to Stępiński nie przyjął propozycji Wisły, nie z powodów finansowych a dlatego, że ojciec z jego managerem zadecydowali, że w Ruchu będzie miał większe szanse grać. Chodziło im o możliwość wypromowania i rozwoju, wg nich oczywiście.
Tylu znawców na tym forum, sami zorientowani we wszystkim a o tym co ja piszę było jak wół powiedziane w trakcie transmisji meczu w Pucharze Polski. Ludzie przestańcie cały czas gdybać i powtarzać brednie tylko sprawdzajcie gdzieś te swoje rewelacje. To samo dotyczy kwestii nowego napastnika i sytuacji finansowej Wisły.

pozdrawiam normalnych
Powód: błędy
Ostatnio edytowane przez cudlaty : 24.08.2015 o godz. 14:52.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując