Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 24.08.2015, 14:12
Sam napastnik do tego jeden nic nie zdziała. Gramy zasadniczo jednym skrzydłowym, środek pomocy pomimo zapowiedzi, ofensywny wcale nie jest. Mączyński i Cierzniak na razie na plus o reszcie ciężko coś dobrego napisać. Kadra jest wyjątkowo wąska - zawodnicy grają nie na swoich pozycjach. Dodatkowo dochodzi presja ze strony właściciela, który nie daje grosza na nic a wymaga. W poważnej lidze taki zespół broniłby się przed spadkiem a nam się wmawia grę o europejskie puchary.
Odpowiedz cytując