Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.08.2015, 14:07
Czytając w ostatnim czasie newsy związane z Wisłą ma się wrażenie, że ma się do czynienia z cyrkiem a nie klubem piłkarskim. Żaden poważny trener nie przyjdzie do klubu gdzie część zawodników ma problemy z przyjęciem piłki, podanie na 5 metrów etc.