Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71591
Stary 24.08.2015, 14:02
Jakaś strona podała na tt, że on dostaje 800 funtów tygodniówki. Szału nie ma, ale dla nas i tak bardzo dużo.

https://twitter.com/AgentScotland/st...87872554086400
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 24.08.2015 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując