Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1247
Stary 24.08.2015, 13:45
mtk napisał(a):Wyświetl post
Karny dla LFW z dupy.
Gdyby Wiślak wszedł w zawodnika tak jak złotousty Furman to byłby zawieszony na 2 lata. Później jeszcze faul na żółtą, ale legiusi takich nie gwiżdżą, bo to walka była.
Amika też przekręcona, widać od początku, że pzpn wyznaczył już mistrza.
Całe szczęście, że te (L)ebiegi grają tak samo jak cała reszta.
Tak technicznie to pzpn nie może nic zrobić z Furmanem, gdyż został już ukarany przez sędziego. Gdyby nie został ukarany lub ukarano go czerwoną kartką to byłaby możliwość zawieszenia gościa na kilka spotkań.

Poza tym w spiski nie wierzę. Sędzia główny nie odgwizdał karnego. Dopiero ślepy liniowy coś tam zobaczył. Szczerze to oglądając mecz sam dałem się nabrać Nikoliciowi na ten faul.

Gdyby sędzia w tym meczu chciał uratować Legie to wystaczy że odgwizdałby faul na Rzeźniczaku gdy ten postanowił się położyć w narożniku boiska.

gdzie ty widzisz przekręcenie Amiki Piast zasłużenie wygrał.
Odpowiedz cytując