Karherop napisał(a):

Estoński napastnik na testach, Henri Anieri: https://pl.wikipedia.org/wiki/Henri_Anier
Przynajmniej pokopał piłkę w poważnej lidze i coś tam w życiu strzelił. Znając poziom polskiej ligi to materiał na drugiego Rudnevsa 
|
Szkocka liga juz dawno nie jest powazna, w powaznej (w odniesienu do Polski) lidze - tj. 2. Bundeslidze nie dal rady. Ale wiadomo lepszy taki Estonczyk, niz zaden.