Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
71576
24.08.2015, 09:56
Viper
napisał(a):
Pokonywała od tak sobie bo mieli fart, czy po prostu mieli lepszych piłkarzy niż reszta ligi?
To, że kiedyś Wisła zjadała ligę to znaczy że Sikorski wtedy by nastrzelał od groma bramek?
nie sądzę.
Reszta ligi z wyjatkiem Levadii i Nomme to byly zespoly amatorskie (a w Polsce jednak nie). Sikorski w tej lidze tez by nastrzelal bramek i tak samo sadze, ze gdyby go wrzucic do Wisly 2002 to rowniez by strzelal duzo
filemon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filemon
Znajdź inne posty napisane przez filemon