Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71576
Stary 24.08.2015, 09:56
Viper napisał(a):Wyświetl post
Pokonywała od tak sobie bo mieli fart, czy po prostu mieli lepszych piłkarzy niż reszta ligi?

To, że kiedyś Wisła zjadała ligę to znaczy że Sikorski wtedy by nastrzelał od groma bramek? nie sądzę.
Reszta ligi z wyjatkiem Levadii i Nomme to byly zespoly amatorskie (a w Polsce jednak nie). Sikorski w tej lidze tez by nastrzelal bramek i tak samo sadze, ze gdyby go wrzucic do Wisly 2002 to rowniez by strzelal duzo
Odpowiedz cytując