Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 24.08.2015, 07:26
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Brak slow. Tu by nawet Jose Mourinho nic by nie zdzialal z takimi grajkami. Z tego nic sie nie da zrobic. Gramy gorsza padline niz za Kulawika. Wiekszosc naszych pilkarzy to emeryci i 3 ligowcy wiec z czym do ludzi? Nie wiem czy zalapiemy sie do 8!!! Nie mamy stopera, lewego obroncy, def pomocnika, skrzydlowego, napastnika!!!!
nie chce mi się szukać ,ani sprawdzać,ale ciekaw jestem waszych opinii po meczu z amicą u siebie.....ludzie ochłońcie .....nagle się dowiadujemy ,że Wisła w nastepnym meczu byc może odda walkowerem ,bo składu nie ma...
Odpowiedz cytując