Davss875 napisał(a):

|
Brak slow. Tu by nawet Jose Mourinho nic by nie zdzialal z takimi grajkami. Z tego nic sie nie da zrobic. Gramy gorsza padline niz za Kulawika. Wiekszosc naszych pilkarzy to emeryci i 3 ligowcy wiec z czym do ludzi? Nie wiem czy zalapiemy sie do 8!!! Nie mamy stopera, lewego obroncy, def pomocnika, skrzydlowego, napastnika!!!!
|
nie chce mi się szukać ,ani sprawdzać,ale ciekaw jestem waszych opinii po meczu z amicą u siebie.....ludzie ochłońcie .....nagle się dowiadujemy ,że Wisła w nastepnym meczu byc może odda walkowerem ,bo składu nie ma...
