Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 23.08.2015, 23:21
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
I tutaj tez sie zgadzam

Bramka ok,obrona tez solidna,pomoc gdyby jeszce wrocil Sarki to wyglada to świetnie,jedynym wrzodem na dupie jest atak i brak napastnika.Bo to co robi Pawel kiedy ma pilke,nalezy pominać chwilą milczenia
Pomoc nie jest świetna ani nawet solidna. Solidni, a może nawet więcej, są Mączyński i Donald. Pozostali to goście z łapanki i Alan. Sarki może już nigdy nie zagrać na sensownym poziomie. Pierwszy i zarazem ostatni występ pod okiem Moskala, to za mało, żeby wiele sobie obiecywać, nawet, jeśli okaże się, że wrócił do zdrowia.

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Niech otworzą oczy i kupią kogokoilwiek ,dzis nawet taki Sikorski by sie przydal ,jak ktos to juz zauwazyl,nigdy nie sadzilem ze tak napiszę,no ale zycie weryfkuje wszystko.
Zaręczam, że Sikorski by się nie przydał. Rozumiem desperację, ale mimo wszytko nie-napastnik Jankowski jest lepszym napastnikiem niż on.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 23.08.2015 o godz. 23:25.
Odpowiedz cytując