Wojtas napisał(a):

I tutaj tez sie zgadzam
Bramka ok,obrona tez solidna,pomoc gdyby jeszce wrocil Sarki to wyglada to świetnie,jedynym wrzodem na dupie jest atak i brak napastnika.Bo to co robi Pawel kiedy ma pilke,nalezy pominać chwilą milczenia
|
Pomoc nie jest świetna ani nawet solidna. Solidni, a może nawet więcej, są Mączyński i Donald. Pozostali to goście z łapanki i Alan. Sarki może już nigdy nie zagrać na sensownym poziomie. Pierwszy i zarazem ostatni występ pod okiem Moskala, to za mało, żeby wiele sobie obiecywać, nawet, jeśli okaże się, że wrócił do zdrowia.
Wojtas napisał(a):

|
Niech otworzą oczy i kupią kogokoilwiek ,dzis nawet taki Sikorski by sie przydal ,jak ktos to juz zauwazyl,nigdy nie sadzilem ze tak napiszę,no ale zycie weryfkuje wszystko.
|
Zaręczam, że Sikorski by się nie przydał. Rozumiem desperację, ale mimo wszytko nie-napastnik Jankowski jest lepszym napastnikiem niż on.