Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2015, 23:07
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tak dla informacji dziś w C+ wyraźnie stwierdzili że Burliga nie faulował ileż już punktów Wiśle w tym Moskalowi zabrano (na Donaldzie faul był)






A ile bylo sytuacji zeby sędzia nam cos podarował?

jakis karny z kapelusza itd?

przeciez takie sytuacje tez maja miejscei jest to wliczone w pojecie "meczu ".

Tymczasem sedzia nigdy nie myli sie na nasza korzysc ,w a koncowkach zauwzcie ze nagmminne jest to ze zawsze rywal ma staly fragment z przed pola karnego,jak ma sie dobrego strzwelca w danej druzynie to jest to nawet i 80% szansy na gola.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI