|
I tutaj tez sie zgadzam
Bramka ok,obrona tez solidna,pomoc gdyby jeszce wrocil Sarki to wyglada to świetnie,jedynym wrzodem na dupie jest atak i brak napastnika.Bo to co robi Pawel kiedy ma pilke,nalezy pominać chwilą milczenia
Niech otworzą oczy i kupią kogokoilwiek ,dzis nawet taki Sikorski by sie przydal ,jak ktos to juz zauwazyl,nigdy nie sadzilem ze tak napiszę,no ale zycie weryfkuje wszystko.
|