Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 23.08.2015, 23:01
I tutaj tez sie zgadzam

Bramka ok,obrona tez solidna,pomoc gdyby jeszce wrocil Sarki to wyglada to świetnie,jedynym wrzodem na dupie jest atak i brak napastnika.Bo to co robi Pawel kiedy ma pilke,nalezy pominać chwilą milczenia

Niech otworzą oczy i kupią kogokoilwiek ,dzis nawet taki Sikorski by sie przydal ,jak ktos to juz zauwazyl,nigdy nie sadzilem ze tak napiszę,no ale zycie weryfkuje wszystko.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując