Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 23.08.2015, 22:47
Kocur napisał(a):Wyświetl post
No ale trener do dupy bo mógł wołać żeby Burliga biegł metr obok ...

To forum to ewenement, płaczki wołają o zwolnienie trenera drużyny, która jako jedna z dwóch nie przegrała, wygrała z mistrzem, zremisowała z wice ...

Faktycznie te upały były szkodliwe ...

Nie przegrała ale ma 5 remisów na 6 meczów,a nie od dzis wiadomo że lepiej jeden mecz wygrac a drugi przegrac niz dwa zremisowac. W wielu z tych remisow prowadzilismy po czym tracilismy bramki w koncowkach i to najbardziej boli. Wtedy to nie zyskanie jednego punktu, a strata dwoch.


serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Moskal nie wygra w najbliższych dwóch meczach, myślę że sam odda się do dyspozycji zarządu.
I tak byłoby najrozsądniej.
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 23.08.2015 o godz. 22:51.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!