Kocur napisał(a):

No ale trener do dupy bo mógł wołać żeby Burliga biegł metr obok ...
To forum to ewenement, płaczki wołają o zwolnienie trenera drużyny, która jako jedna z dwóch nie przegrała, wygrała z mistrzem, zremisowała z wice ...
Faktycznie te upały były szkodliwe ...
|
Nie przegrała ale ma 5 remisów na 6 meczów,a nie od dzis wiadomo że lepiej jeden mecz wygrac a drugi przegrac niz dwa zremisowac. W wielu z tych remisow prowadzilismy po czym tracilismy bramki w koncowkach i to najbardziej boli. Wtedy to nie zyskanie jednego punktu, a strata dwoch.
serek.c2 napisał(a):

|
Jeśli Moskal nie wygra w najbliższych dwóch meczach, myślę że sam odda się do dyspozycji zarządu.
|
I tak byłoby najrozsądniej.