Wiślak709 napisał(a):

Jesli "góra" tak zdecyduje żeby zostawic Kazka do konca rundy to będę zmuszony poczekać.
Z tym, że do konca rundy jeszcze bodaj 9 kolejek (+ pare kolejek z wiosny zostanie jeszcze rozegrane jesienia). A Kaziu juz za soba okolo 20 meczow na lawce trenerskiej za soba i chyba 12 remisow. A 20 meczów to wcale nie tak mało.
Wiec ile trzeba czekac az pomysl Kazka na drużyne "odpali"?
|
Zgadzam się w pełni. Mam te same odczucia. Chyba najrozsądniejsze będzie poczekanie na efekty do konca sezonu zasadniczego. Jesli bedziemy poza pierwszą osemką, niestety Moskal powinien dla mnie odejść sam.