Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1232
Stary 23.08.2015, 22:33
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
Jesli "góra" tak zdecyduje żeby zostawic Kazka do konca rundy to będę zmuszony poczekać.

Z tym, że do konca rundy jeszcze bodaj 9 kolejek (+ pare kolejek z wiosny zostanie jeszcze rozegrane jesienia). A Kaziu juz za soba okolo 20 meczow na lawce trenerskiej za soba i chyba 12 remisow. A 20 meczów to wcale nie tak mało.

Wiec ile trzeba czekac az pomysl Kazka na drużyne "odpali"?
Zgadzam się w pełni. Mam te same odczucia. Chyba najrozsądniejsze będzie poczekanie na efekty do konca sezonu zasadniczego. Jesli bedziemy poza pierwszą osemką, niestety Moskal powinien dla mnie odejść sam.