serek.c2 napisał(a):

|
No to może poczekasz łaskawie te kilka kolejek i ocenisz wyniki po pełnej rundzie?
|
Jesli "góra" tak zdecyduje żeby zostawic Kazka do konca rundy to będę zmuszony poczekać.
Z tym, że do konca rundy jeszcze bodaj 9 kolejek (+ pare kolejek z wiosny zostanie jeszcze rozegrane jesienia). A Kaziu juz okolo 20 meczow na lawce trenerskiej za soba ma i chyba 12 remisow. A 20 meczów to wcale nie tak mało.
Wiec ile trzeba czekac az pomysl Kazka na drużyne "odpali"?