Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2015, 22:26
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No to może poczekasz łaskawie te kilka kolejek i ocenisz wyniki po pełnej rundzie?
Jesli "góra" tak zdecyduje żeby zostawic Kazka do konca rundy to będę zmuszony poczekać.

Z tym, że do konca rundy jeszcze bodaj 9 kolejek (+ pare kolejek z wiosny zostanie jeszcze rozegrane jesienia). A Kaziu juz okolo 20 meczow na lawce trenerskiej za soba ma i chyba 12 remisow. A 20 meczów to wcale nie tak mało.

Wiec ile trzeba czekac az pomysl Kazka na drużyne "odpali"?
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 23.08.2015 o godz. 22:32.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!