Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 23.08.2015, 20:58
Jesteśmy za Piastem i... co z tego? Za trzy, cztery kolejki możemy się zmienić miejscami. Ludzie trochę powagi i mniej dziecinady dopiero początek sezonu a Wy już rozdzielacie trofea! Idąc Waszym tokiem myślenia dzisiaj powinni zlecieć z trenerskich stołków w Warszawie Berg, a we Wronkach Skorża. Z tą wielką różnicą, że tam rzeczywiście mają jakiekolwiek podstawy do mocarstwowych zapędów, natomiast u nas jakichkolwiek symptomów typu (choćby) bramkostrzelny napastnik nie ma!